La Mercanti: Włoska firma projektująca wnętrza

LaMercanti jest jednym z najlepszych dystrybutorów " mebli wyprodukowanych we Włoszech” na świecie od 1997 roku. Nasze niezrównane doświadczenie i dogłębna wiedza o meblach międzynarodowych pozwala nam oferować szeroki zakres usług projektowania wnętrz w ramach każdego prywatnego lub handlowego projektu wyposażenia pod klucz. Od 2003 roku, profesjonalizm La Mercanti jest wspierany przez UNI EN ISO 9001:15 certyfikat zarządzania.

Przejrzystość, godność, estetyka i profesjonalne podejście to główne wartości , które regulują relacje zarówno wewnątrz między naszymi pracownikami, jak i na zewnątrz - z klientami, dostawcami i projektantami wnętrz.

 • staff 01

  Marco Olivieri

  dr. Marco Olivieri

  Founder & CeO
  Założyciel i Dyrektor generalny La Mercanti Srl. Ekspert ds. Marketingu i Sprzedaży . Realizacja strategii, innowacji i doskonałości biznesowej. "Postrzegam siebie jako innowacyjnego myśliciela, zapalonego ucznia... Chciałbym wprowadzać nowe pomysły by motywować inicjatywy moich pracowników".
 • staff 02

  Andrea Bollettini

  Andrea Bollettini

  Founder and Logistics specialist
  Założyciel i ekspert ds. logistyki. Optymalizacja operacji magazynowych poprzez optymalny układ magazynu, procesów pracy oraz pracy operacyjnej. Reorganizacja istniejących i budowa nowych magazynów.
 • staff 01

  Mirco Cameli

  Mirco Cameli

  Quality Manager
  Kierownik ds. jakości w La Mercanti. Mirco odgrywa kluczową rolę w koordynowaniu wszystkich działań i funkcji procesu projektowania wnętrz. Motto Mirca to: "Nigdy nie przestawaj się doskonalić".
 • staff 01

  Antonio Consorti

  Antonio Consorti

  Interior Designer
  Projektant wnętrz w La Mercanti. Antonio ma ogromne doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz i stworzył wiele wysokiej jakości rozwiązań dla różnych prestiżowych biur, klientów handlowych oraz indywidualnych. Jego wkład w zarządzanie projektami i projektowanie, planowanie układu biur jak i ostateczna dostawa projektów jest bezcenny.
 • staff 01

  Silvia Tavoletti

  Silvia Tavoletti

  Administrative Account
  Kierownik ds. administracji w La Mercanti. Energia i pasja Silvii do znajdowania idealnych rozwiązań pozwoliły jej stać się osobą do której się kierujemy ze sprawami związanymi z administracją i logistyką. Silvia jest Guru fakturowania i królową utrzymywania porządku. Jest ona odpowiedzialna za kontakty z klientami, dostawcami, zarządami oraz członkami zespołu.
 • staff 01

  Ida Raffaella Mecozzi

  dr. Ida Raffaella Mecozzi

  Sales Account
  Kierownik ds. sprzedaży w La Mercanti. Równie skuteczna zarówno jako członek zespołu lub niezależny specjalista. Raffaella jest w stanie dostosować się do potrzeb klientów i zawsze koncentruje się na biznesie. Błyskotliwa i kreatywna, zawsze dokonuje i przewiduje zmiany oraz wykorzystuje wszelkie możliwości. Raffaella mówi po włosku, angielsku i francusku.
 • staff 01

  Laura Olivieri

  dr. Laura Olivieri

  Sales & Customer care
  Odpowiedzialna za Sprzedaż i Obsługę klienta. Laura jest osobą zorientowaną na wyniki, która wie wszystko o światowej klasy obsłudze klienta. Biegle posługuje się językiem włoskim, angielskim i francuskim.
 • staff 01

  Simona Spinelli Valori

  dr. Simona Spinelli Valori

  Sales & Customer care
  W firmie La Mercanti odpowiada za sprzedaż i obsługę klienta. Cechuje ją umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów oraz skupienie na realizacji celu, co umożliwia jej wykonywanie obowiązków: poznawania i rozumienia potrzeb i wymagań klientów oraz planowania odpowiedniego sposobu ich spełnienia. Włada językiem włoskim, angielskim oraz hiszpańskim.
 • staff 01

  Giulia Santomo

  dr. Giulia Santomo

  Sales & Customer care
  Giulia is responsible for managing corporate international clients and A&D. She guides customers to make confident, intelligent office furniture decisions. Then she takes the lead to combine the realisation of their projects with the service they expect. Speaks Italian, English and French.
 • Silvia Capriotti

  Silvia Capriotti

  Silvia Capriotti

  ...
  ...
credit card Visa credit card Mastercard credit card American Express PayPal
Privacy Policy