Ekskluzywne meble biurowe – nowoczesne, obłe kształty, lekkie i wszechstronne w użyciu

Biurko Szklane Kyo przez Martex

Chcą Państwo poznać cenę? Oto przykład:

Kyo

Kyo

8.759
8759.00 8759.00 EUR Product new! Brand in stock! La Mercanti Srl
Discount %

Poproś o wycenę

I accept the Privacy Policy
6 + 2 =

Kyo, japońskie słowo oznaczające "siłę", to kolekcja wysokiej klasy włoskich biurek wykonawczych z drewna od Martex, charakteryzująca się wyrafinowaną i wyjątkową linią: z termostrukturalnym blatem, który stanowi najlepszą syntezę między dotykowym i wizualnym postrzeganiem materiału, w połączeniu z unikalną innowacją technologiczną, która łączy ekologiczny materiał syntetyczny z naturalnym odczuciem prawdziwego drewna. Biurko z blatem skórzanym tworzy wysokiej klasy biuro wykonawcze, w którym dbałość o szczegóły i design czynią go wyjątkowym.

Cały stół Kyo Olmo podkreśla materialność amerykańskiego czerwonego wiązu, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością i wyjątkowymi właściwościami strukturalnymi. Blat biurka jest bardzo odporny na uderzenia i ma naturalne wykończenie z otwartymi porami, które pozwalają materiałowi oddychać, zapobiegają gromadzeniu się kurzu i chronią przed naładowaniem elektrostatycznym. Amerykański czerwony wiąz (Ulmus rubra), wybrany przez Martex do biurka Kyo Olmo, pochodzi z lasów certyfikowanych przez FSC (Forest Stewardship Council), gdzie przestrzegane są rygorystyczne normy ekologiczne i społeczno-ekonomiczne.

Kolekcja włoskich mebli biurowych Kyo Cement charakteryzuje się oryginalnym zastosowaniem cementu jako materiału okładzinowego: w rezultacie powstaje powierzchnia o dużym wrażeniu, aksamitna i przyjemna w dotyku oraz odporna na intensywne użytkowanie. Wykończenie cementowe, uzyskane poprzez mieszanie specjalnie dobranych materiałów kwarcowych, idealnie komponuje się z naturalnym wykończeniem skórzanym blatu, który w środku ma ruchomy dysk zakrywający miejsce na połączenia technologiczne.

credit card Visa credit card Mastercard credit card American Express PayPal
Privacy Policy
Poproś o wycenę