Często zadawane pytania

Kim jest La Mercanti?

Od 1997 r. projektuje i dostarcza:
Pomieszczenia biurowe i wspólnotowe z ekskluzywnych kolekcji najważniejszego krajowego i międzynarodowego projektanta i włoskich producentów wybranych dzięki stałej obserwacji pod względem różnych form kreatywności, projektu, komfortu, jakości i przestrzegania przepisów.

Dlaczego warto kupować z La Mercanti?

Piękniejsze Biuro, Wiekszy Sukces. Poza dostępnym archiwum najlepszych propozycji włoskich i wykwalifikowanego personelu, La Mercanti oferuje również profesjonalną obsługę w stworzeniu planu pomieszczeń, porady w wyborze najlepszego produktu, oraz szybką obsługę po sprzedaży.

Czy taniej jest kupić od La Mercanti?

Proste i historyczne relacje z najlepszymi producentami włoskimi (około 103 firmy) pozwalają nam zaoferować Państwu najlepsze warunki sprzedaży.

Ile to będzie kosztować?

Znajdź "wskaźnik cen" na każdym zakresie, poniżej po prawej stronie. Stworzyliśmy kilka wycen standardowych kompozycji z cennika producenta. Może to pomóc Państwu mieć ogólny pogląd na poziom cen w przeglądanym zakresie.

Jakiej udzielamy zniżki do wskaźnika cen?

Zniżki mogą się wahać od 10% do nawet 40% od ceny detalicznej, zgodnie z zakresem i wymaganą ilością. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wyceny lub dalszej zniżki.

Muszę urządzić kilka przestrzeni i potrzebuję projektu.

Jeśli potrzebują Państwo projektu prosimy o kontakt telefoniczny z nami pod numerem telefonu +39.0735.753833 lub napisanie do nas e-maila pod adres info@lamercanti.net Prosimy o wysłanie nam planu przestrzennego pomieszczenia które ma zostać zaprojektowane wraz ze wszelkimi instrukcjami na temat swoich celów i potrzeb.

Czy mogę odwiedzić wasze biura we Włoszech?

Będą Państow u nas mile widziani. Aby odwiedzić nasz nowy salon i nasze biuro operacyjne zapraszamy pod adres Via Pasubio, 10 w San Benedetto del Tronto. Zadzwoń pod numer telefonu +39.0735.753833 lub napisz do nas e-maila na adres info@lamercanti.net, aby ustalić termin spotkania.

Czy dostarczacie produkty na całym świecie?

Tak, wysyłamy swoje produkty zarówno na terenie Włoch jak i za granicę. Dostawa na całym świecie. Wskaźniki INCOTERMS wyraźnie komunikują zadania, koszty i ryzyko związane z transportem i dostawą towarów:

Ex Works - Własna dostawa klienta.
CIP (tylko w Europie): Przewóz i ubezpieczenie opłacone na adres klienta.
CIF (transport morski): Koszt, ubezpieczenie i fracht opłacony do portu przeznaczenia.
DAT (transport morski lub fracht lotniczy): Koszt, ubezpieczenie i fracht opłacony do terminala przeznaczenia.
DDP (transport morski lub fracht lotniczy): Dostawa na Twój adres, ubezpieczenie, fracht i zapłacone cło.

Jakie są terminy dostaw?

Nasz czas dostawy mogą się zmienić zgodnie z zamówieniem. Każdy produkt ma inny czas dostawy.

W jaki sposób można rozwiązać problemy dotyczące zamówień i przesyłek?

Zadzwoń do Laury z naszego biura obsługi klienta pod numer telefonu +39.0735.753833 lub napisz do nas e-mail na adres info@lamercanti.net.

credit card Visa credit card Mastercard credit card American Express PayPal
Privacy Policy